Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Auguste Monnart

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Auguste Monnart
Tw3 bw father knows worst auguste.jpg
Auguste Monnart
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Brązowy
Kolor oczu
Brązowy
Narodowość
Toussaint
Profesja
Handlarz (profesja)
Pochodzenie
Beauclair

Auguste Monnart - mieszkaniec Toussaint , syn Victora producenta koniaku , brat Hugo i Lucien.

Wiedźmin 3: Krew i Wino[edytuj | edytuj kod]

Wiedząc, że jego synowie nigdy się nie dogadają, Victor zepsuł słynnego gorzelnika i ukrył wyposażenie w trzech różnych miejscach i powiedział każdemu z jego trojga dzieci, gdzie ma nadzieję, że będą razem pracować. Jednak po jego śmierci synowie walczyli, aż znaleźli trzeci kawałek w grocie w 1275 roku , ale zostali zaatakowani przez potwory, próbując je odzyskać.

Jeśli Geralt tu przyjedzie, zobaczy, że Lucien i Auguste krzyczą o pomoc, i że ich trzeci brat, Hugo, wciąż tkwi w środku wraz z ostatnim kawałkiem destylatora.

Jeśli Geralt mówi, że dziś nikt nie umierze: trzej bracia, zdają sobie sprawę z tego, jak głupie były te ich kłótnie po zagrożeniu życia, zgadzają się odłożyć na bok swoje różnice i współpracować razem.

Zadanie[edytuj | edytuj kod]

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Wiedźmin 3 Krew i Wino[edytuj | edytuj kod]