Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Ars Amandi

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Ars Amandi
Books Generic other.png
Ars Amandi
Opis
Typ
Książka
Źródło
Lokacje
Kupno
50 oreny
Sprzedaż
10 oreny
ID
it_scroll_220

Książka poświęcona sztuce obdarowywania i uwodzenia kobiet.

Zawartość[edytuj | edytuj kod]

Ars Amandi
Publius Naso
Tak jak do serca mężczyzny dociera sie przez żołądek, tak do serca damy dotrzeć można dzięki pięknym słowom i właściwym podarkom. Niejeden mężczyzna stracił majątek, próbując zdobyć wybrankę. Niniejsze dziełko tłumaczy, jak uniknąć losu takich nieszczęśników.
Wiedzieć należy, ze damy rożnego stanu maja rożne upodobania. Prezent godny wieśniaczki nie zadowoli szlachcianki. Proste dziewczyny ucieszy polny kwiat, a wyrafinowane kurtyzany wyśmieją bukiet i dopiero zloty pierścionek sprawi, ze staną sie łaskawe. Bacz jednak na pułapki! Zda sie bowiem, ze po wielu trudach zdobyłeś serce damy, a tymczasem stajesz sie niewolnikiem, który gotowy jest spełnić każde życzenie kobiety! Zdobywasz serce wybranki, a tracisz przy tym głowę!

Dziennik[edytuj | edytuj kod]

Glosariusz: Podarunki
Recepty: Perfumy

Lokacje[edytuj | edytuj kod]