Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Anatomia zbrodni

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
"Anatomia zbrodni"
Places Autopsy table.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Klasztorna
Zleca
Raymond Maarloeve
Nagrody
do 3500 PD
Powiązane zadania
Co kryje prawda
Podejrzany: Baranina
Podejrzany: Kalkstein
Podejrzany: Leuvaarden
Podejrzany: Talar
Podejrzany: Vincent Meis
Podejrzany: Vivaldi
Przyjaciółka z dawnych lat
Świadek
Tajemnice Wyzimy
Wdzięczność grabarza
ID
q2104_autopsy

Głównym zadanie

Fazy[edytuj | edytuj kod]

Sekcja zwłok[edytuj | edytuj kod]

Jeszcze nigdy nie robiłem sekcji zwłok. Cóż, zawsze jest ten pierwszy raz. Muszę umówić się z Shani i załatwić ciało od grabarza. Muszę umówić się z Shani i załatwić ciało od grabarza. (−200 oreny)

Ciało[edytuj | edytuj kod]

Ciało jeszcze nie trafiło na cmentarz, ale przynajmniej dowiedziałem się czegoś ciekawego. Ktoś pomógł więźniowi odejść z tego świata.

Shani[edytuj | edytuj kod]

Muszę iść do mieszkania Shani - w szpitalu nie pogadamy o sekcji. Powinniśmy to utrzymywać w tajemnicy. Muszę iść do mieszkania Shani, żeby z nią pogadać na temat sekcji.

Przygotowanie do sekcji + Przekupstwo + Autopsja lub Poznać wroga[edytuj | edytuj kod]

Geralt is in the dark:

Przygotowanie do sekcji[edytuj | edytuj kod]

Ciało odbiorę od grabarza. To może potrwać, więc wykorzystam czas na przygotowania do sekcji. Powinienem porozmawiać z ludźmi, którzy prowadzili już dochodzenia, albo poczytać jakieś książki o medycynie czy przypadkach śmierci. Powinienem porozmawiać z ludźmi, którzy prowadzili już dochodzenia, albo poczytać jakieś książki.

Przekupstwo[edytuj | edytuj kod]

Grabarz nie chce wydać ciała. Przyniosę mu flaszkę wódki - to powinno go przekonać. Muszę przynieść grabarzowi flaszkę wódki. (Can purchase Dwarven liquor at the Hairy Bear Inn.)

Autopsja[edytuj | edytuj kod]

Wszystko przygotowane. Zaczynamy w szpitalu, o północy. Muszę przyjść do szpitala o północy. (500 XP) lub

Geralt knows the deal:

Poznać wroga[edytuj | edytuj kod]

Mam dowody na to, że Azar podszywa się pod Raymonda, ale mimo to zastanawiam się, czy nie przeprowadzić sekcji. Nie po to, by dowiedzieć się, kto zabił. Celem jest poznanie sposobu działania przeciwnika. Sekcja pozwoli mi poznać sposób działania Azara.

Baranina lub Kalkstein lub Azar Javed[edytuj | edytuj kod]

Implicate Ramsmeat:

Baranina[edytuj | edytuj kod]

Sekcja jasno wykazała, że Baranina jest odpowiedzialny za morderstwo. To sugeruje, że wyzimscy bandyci jednak współpracują z Salamandrą. Sekcja jasno wykazała, że Baranina odpowiada za morderstwo. (1500 XP) lub

Implicate Kalkstein:

Kalkstein[edytuj | edytuj kod]

Had other suspects: Sekcja wykazała, że Kalkstein jest zabójcą. Trudno o lepszy dowód jego współpracy z Azarem. Sekcja wykazała, że Kalkstein jest zabójcą. (2000 XP) lub
Suspected no one else: Sekcja wykazała, że Kalkstein jest zabójcą. Trudno o lepszy dowód jego współpracy z Azarem. Sekcja wykazała, że Kalkstein jest zabójcą. (2000 XP) lub
Implicate Azar:

Azar Javed[edytuj | edytuj kod]

Surprise: Wyniki sekcji są zaskakujące - zabójcą jest Azar. Sukinsyn podszył się pod Raymonda i prawie udało mu się wyprowadzić mnie w pole! Wyniki sekcji są zaskakujące - zabójcą jest Azar. (2500 XP) lub
As expected: Wyniki sekcji potwierdziły moje podejrzenia. Azar Javed jest piekielnie niebezpieczny i całkowicie amoralny. Mógł pozbyć się świadka na wiele różnych sposobów, a wybrał najbardziej okrutny. Muszę pamiętać o jego okrucieństwie i nie mogę go lekceważyć. Muszę uważać, wyniki sekcji wskazały, że Azar nie cofnie się przed niczym. (2500 XP)