Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Hi Gamepedia users and contributors! Please complete this survey to help us learn how to better meet your needs in the future. We have one for editors and readers. This should only take about 7 minutes!

Aldona Lamch

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Aldona Lamch
Aldona Lamch.png
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Kobieta
Kolor włosów
Rudy
Kolor oczu
Ciemny
Profesja
Studentka (dawniej)
Pochodzenie
Redania
Rodzina
Jawnut de Bogar (mąż)
Władek (ojciec)
nienazwana matka

Aldona Lamch - przyjaciółka Shani z czasów studiów. Narzeczona Jawnuta.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia[edytuj | edytuj kod]

Przed akcją gry[edytuj | edytuj kod]

Pochodzi z ubogiej rodziny, której nie stać było na opłacanie całego toku studiów, więc po roku musiała wracać do domu. Matka Jawnuta długo nie chciała zgodzić się na związek syna z Aldoną. Uważała, że jest to mezalians. Ostatecznie do ślubu dochodzi.

Serca z Kamienia[edytuj | edytuj kod]

Aldona wybrała Shani na swoją druhnę. Medyczka przyszła na wesele w towarzystwie Geralta, którego chwilowo opętał duch Witolda von Everec. Shani bała się, że różnice majątkowe uniemożliwią ślub młodych. Rodzina Jawnuta miała rodzinę dziewczyny za gorszą i biedniejszą od siebie. Dlatego rodzice Aldony chcieli pokazać im, że nie są tak ubodzy i wynajęli na wesele połykacza płomieni. Ostatecznie w trakcie wesela Władek, ojciec panny młodej, przyznaje się Jawnutowi, że rodzina jest w kiepskiej sytuacji materialnej. Chłopak oświadcza, że jest gotowy ich wspierać i rodziny się godzą.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Wiedźmin 3: Serce z Kamienia[edytuj | edytuj kod]