Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

Aldona Lamch

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Aldona Lamch
Aldona Lamch.png
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Kobieta
Kolor włosów
Rudy
Kolor oczu
Ciemny
Profesja
Studentka (dawniej)
Pochodzenie
Redania
Rodzina
Jawnut de Bogar (mąż)
Władek (ojciec)
nienazwana matka

Aldona Lamch - przyjaciółka Shani z czasów studiów , narzeczona Jawnuta.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia[edytuj | edytuj kod]

Przed akcją gry[edytuj | edytuj kod]

Pochodzi z ubogiej rodziny, której nie stać było na opłacanie całego toku studiów, więc po roku musiała wracać do domu. Matka Jawnuta długo nie chciała zgodzić się na związek syna z Aldoną. Uważała, że jest to mezalians. Ostatecznie do ślubu dochodzi.

Serca z Kamienia[edytuj | edytuj kod]

Aldona wybrała Shani na swoją druhnę. Medyczka przyszła na wesele w towarzystwie Geralta, którego chwilowo opętał duch Witolda von Everec. Shani bała się, że różnice majątkowe uniemożliwią ślub młodych. Rodzina Jawnuta miała rodzinę dziewczyny za gorszą i biedniejszą od siebie. Dlatego rodzice Aldony chcieli pokazać im, że nie są tak ubodzy i wynajęli na wesele połykacza płomieni. Ostatecznie w trakcie wesela Władek, ojciec panny młodej, przyznaje się Jawnutowi, że rodzina jest w kiepskiej sytuacji materialnej. Chłopak oświadcza, że jest gotowy ich wspierać i rodziny się godzą.

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Wiedźmin 3: Serce z Kamienia[edytuj | edytuj kod]