Wiedźmińska wiki na Gamepedii łączy siły z wiki na Fandomie! Planowane jest przekierowanie tutejszego serwisu do wiedźmińskiej wiki na Fandomie. Jeżeli jesteś członkiem społeczności i masz pytania, wątpliwości lub sprzeciwiasz się przekierowaniu, napisz wiadomość na portalu społeczności!

As part of the Unified Community Platform project, your wiki will be migrated to the new platform in the next few weeks. Read more here.

Adrien de Rouleau

Z Wiedźmińska Wiki
Skocz do: Nawigacja, szukaj
Adrien de Rouleau
Tw3 bw le papillon.jpg
Module
|- Informacje
Przydomek / pseudonim(y)
Le Papillon
Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Brązowy
Kolor oczu
Brązowy
Narodowość
Toussaint
Profesja
Trubadur
Pochodzenie
Beauclair

Adrien de Rouleau "Le Papillon" trubadur z toussaint , przyjaciel Jean-Louis Ludovica.

Wiedźmin 3: Krew i Wino[edytuj | edytuj kod]

Bard dzięki swojej sławie zawdzięcza posadę trębacza podczas turniejów rycerskich, nadaną przez samą księżną Anariettę.

Pojawia się na polu turniejowym, gdzie zapowiada walkę pomiędzy Guillaumem a szarlejem podarowanym przez cesarza Emhyra var Emreisa. Jednak walka wymyka się spod kontroli i jest konieczna interwencja wiedźmina Geralta i barona Palmerina de Launfal.

Po obaleniu szarleja przez Białego Wilka i oszczędzeniu go trubadur ogłasza wiedźmina mianem „Litościwego”. W przeciwnym razie bard jedynie chwali go za zwycięstwo.

Po walce Adrien kontynuuje zapowiadanie dalszych atrakcji turnieju, takich jak wyścigi konne, strzelanie do tarcz, walkę zbiorową i walkę z zeszłorocznym czempionem.

Po zakończeniu turnieju barda można spotkać przy wejściu do salonu fryzjerskiego niedaleko placu Epony w Beauclair. Trubadur jest zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością właściciela salonu Jean-Louis Ludovica i prosi Geralta o zbadanie sprawy. Adrien następnie towarzyszy wiedźminowi w poszukiwaniu fryzjera, cały czas rozmyślając o nowej balladzie.

Zadanie[edytuj | edytuj kod]

Galeria[edytuj | edytuj kod]

Wiedźmin 3 Krew i Wino[edytuj | edytuj kod]